<- wstecz | powrót do strony głównej
Wigilia w przedszkolu

W czwartek 22 grudnia 2016r w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia Przedszkolna

Dla wielu z nas Święta są czasem spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym czy wspólnego kolędowania. Także u nas w Przedszkolu, nastał ten cudowny czas - Boże Narodzenie. Wspoaniałym momentem zarówno dla dzieci jak i Pań, było dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń.Następnie dzieci smakowały pyszną rybkę, chlebek i inne smakołyki - własnoręcznie upieczone pierniczki.

Po Wigilii przyszła pora na występy przed rodzicami. Przepięknie prezentujące się przedszkolaki wystawiły Jasełka. Nie zabrakło oczywiście Miołaja, który obdarował wszystkie przedszkolaki prezentami.

Na zakończenie tego wspaniałaego i radosnego dnia, pani Dyrektor wszystkim zebranym złożyła Świąteczne życzenia.

Warto zaznaczyć, że takie podniosłe chwile nie tylko  utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych jak równieź, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. 


Autor: E. B.

> Archiwum wydarzeń

Idzie jesień plony niesie
Jesień jesień
Sportowe lato zaprasza


Wycieczka Rogowo

Warning: scandir(galeria/rogowo2017) [function.scandir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/maciejns/public_html/przedszkolesniaty.pl/include/menu_lewa.txt on line 74

Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 2): No such file or directory in /home/maciejns/public_html/przedszkolesniaty.pl/include/menu_lewa.txt on line 74

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/maciejns/public_html/przedszkolesniaty.pl/include/menu_lewa.txt on line 75projekt i wdrożenie:

Logowanie

login: hasło: