Spotkanie wielkanocne!

Dnia 23 marca br w naszym Przedszkolu odbyło się spotkanie wielkanocne. Tym razem przybrało ono formę zajęć otwartych dla rodziców, pod hasłem: "Spotkanie z tradycją wielkanocną".

Na samym początku Pani Dyrektor bardzo serdecznie powitała przybyłych do nas gości. Następnie rodzice mogli obserwować swoje pociechy podczas specjalnie przygotowanego występu. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz pląsy.

Po występach nasi milusińscy przy pomocy swoich mam własnoręcznie  wykonywali pisanki. Forma pracy była dowolna. Zarówno dzieci jak i rodzice wykazały się niesamowitymii zdolnościami i stworzyły wspaniałe " Barwne jajka".

Żeby tradycji stało się zadość na sam koniec nastąpiła chyba najprzyjemniejsza część tego dnia. A mianowicie, każde dziecko w obecności swojego opiekuna szukało koszyczka  od zajączka wielkanocnego. Na całe  szczęście każdy maluch znalazł swój koszyk, po brzegi wyładowany słodkościami.

Był to naprawdę wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu.