Pierwszy Dzień Wiosny

Ty zimowa panno

Ciebie pożegnamy

Wiosnę przywitamy!"

Z tymi słowami oraz balonową Marzanną dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na plac zabaw, by powitać najpiękniejszą porę roku, na ktorą wszyscy czekaliśmy  z niecierpliwością, a mianowicie - wiosnę.

Wszystkie dzieci bardzo chętnie wyruszyły korowodem na plac zabaw by przepędzić panującą zimę, bowiem taka właśnie pogoda była tego dnia. Aby tradycji stało się zadość dzieci przy towarzyszącej grze na instrumentach oraz okrzykach "Chu, chu, ha uciekaj zimo zła" przekłuwały balonową Marzannę symbolizującą zimę. Nie było to łatwe zadanie, ale udało się.

Wszyscy mamy nadzieję, że zima odeszła, a prawdziwa wiosna zawita do nas lada dzień.

Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 0): Success in /home/maciejns/public_html/przedszkolesniaty.pl/include/menu_lewa.txt on line 74