Balik karnawałowy 2016

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W dniu 04.02.2016r w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od samego rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko. W sali przedszkolnej można było spotkać m. in.: królewnę, aniołka, wróżkę, motylki, strażaka, Spider - mana, żabkę, zajączka, biedronkę i wiele, wiele innych.

Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona pięknymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Pięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje.

Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych szalerństw można było posilić się pysznym śniadankiem oraz słodką przekąską.

Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce. Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia, szczególnie dla tych najmłodszych.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!