Andrzejki

Dzień 30 listopada w przedszkolu zaczął sie magicznie- świecie , magiczna kula, muzyka - wszytko wskazywało że będzie to czas czarów i wróżd. Zaciekawione  dzieci  z radością poznawały andrzejkowe  tradycje . Różnymi sposobami odkrywały tajemnice losu. Za pomocą kart , monet rzucanych do garnka, szczęśliwych liczb z kostki, wędrujących bucików, gwiazdek z imionami i innych przedmiotów dowiadywały się, czy spełnią się ich marzenia . Tańce przy muzyce dopełniły wesołej zabawie.Na zakończenie Andrzejkowego dnia dzieci wspólnie z paniami tradycyjnie  lały wosk.

Zdjęcia w galerii- zapraszam do ogladania!!!

Autor: J. Zając

Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 2): No such file or directory in /home/maciejns/public_html/przedszkolesniaty.pl/include/menu_lewa.txt on line 74