Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada nasze przedszkolaki uczestniczły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem-Misiem. Uroczysty dzień rozpoczął się wspólną zabawą ze swoimi misiaczkami. Następnie przedszkolaki poznały historię tego święta, wspólnie recytowały  wiersz " Misie"  oraz tańczyły przy piosence     " Mały miś" . Dzieci obejrzały inscenizację  teatralną "Misiaczki" w wykonaniu Pań Nauczycielek. Na zakończenie tego święta była słodka niespodzianka - tort w kształcie głowy misia. Wszystkie dzieci bardzo chętnie zjadły tort i w tak miłej i radosnej atmosferze zakończyły Dzień Pluszowego Misia.

Zapraszam do oglądanie zdjęć w galerii.

Autor: J.Z.

Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 2): No such file or directory in /home/maciejns/public_html/przedszkolesniaty.pl/include/menu_lewa.txt on line 74