Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 14 października 2015 w naszym Przedszkolu odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka". Był to szczególny dzień  dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed swoimi rodzicami. Podczas uroczystości dzieci z grupy maluszków zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Koledzy i koleżanki z grupy starszej przygotowały maluszkom kilka zadań , które dzielnie wykonywały : śpiewały piosenke, rezytowały , tańczyły a także odpowiedziły na kilka zadanych pytań.  Natomiast  grupa starszaków przedstawiła krótkie przedstawienie o Jesieni.

Po zakończonej części artystycznej Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania.Na pamiętkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz pamiątkowy upominek.

Zdjęcia z uroczystości znajdują się w galerii.

Autor: J. Zając

Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 0): Success in /home/maciejns/public_html/przedszkolesniaty.pl/include/menu_lewa.txt on line 74