Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W dniu 26 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkolaków kończących pierwszy etap edukacji oraz zakończenie roku przedszkolnego dla pozostałych dzieci. Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły  i niezapomniany  zarówno dla dzieci , rodziców i nauczycieli.  W tym dniu absolweni zaprezentowali się w strojach odświętnych, galowych, a na głowach ubrane były kolorowe  birety. Dla starszaków pożegnanie przedszkola wiąże się z końcem czasu na wspólne zabawy i spotkania . Wszystkie  grupy wspólnie  zaprezentowały bogaty program  artystyczny  o tematyce  zakończenia roku przedszkolnego a także o porze roku " Lato". W zakończeniu brali udziaiał rodzice wszytkich dzieci, pani Dyrektor oraz inne nauczycielki. Na zakończenie dzieci otrzymały upominki.

Pani dyrektor  wszystkim zebranym życzyła miłych i spokojnych wakacji , a starszakom  sukcesów  w nauce .

Autor: J. Zając

Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 0): Success in /home/maciejns/public_html/przedszkolesniaty.pl/include/menu_lewa.txt on line 74