Grudniowe wydarzenia!!!

W piątek 5 grudnia 2014r. wszystkie dzieci wraz z rodzicami i paniami z naszego przedszkola wybrały się na Mikołajki  do sali zabaw „Widzimisie” we Włoszakowicach. Po przybyciu na miejsce wszyscy  zostali przywitani bardzo serdecznie oraz zaproszeni do wspólnej zabawy. Po zabawach dzieci usiadły w jednej z sali i czekały na przyjście Świętego Mikołaja, który oczywiście się zjawił na czas. Każdy maluch otrzymał słodki upominek. Punktem kulminacyjnym było pamiątkowe zdjęcie. Wspaniała zabawa dostarczyła naszym milusińskim niezapomnianych wrażeń i dała dużo szczęścia i radości.

Magiczny czar Świąt Bożego Narodzenia zagościł w naszym przedszkolu już kilka dni przed świętami. Dzieci przy choince i wśród dźwięków kolęd przygotowywały świąteczne ozdoby i prace, a 10 grudnia z pomocą pań upiekły przepyszne pierniczki. Staraliśmy się dużo rozmawiać o świętach i związanych z nimi tradycjami, by także najmłodsi odkryli, że Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w którym ludzie starają się być dla siebie lepsi.

W piątek 19 grudnia 2013r w naszym przedszkolu panowała niezwykle świąteczna atmosfera. Od samego rana na sali rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. Dzieci w odświętnych strojach przygotowywały się do wigilijnego posiłku. Przedszkolaki z wielkim przejęciem dzieliły się opłatkiem, składając sobie przy tym serdeczne życzenia. Następnie zasiadły do Wigilijnego śniadanka  przy świątecznie udekorowanych stolikach. Dzieci kosztowały smażoną rybkę z chlebkiem oraz pierniki własnej produkcji. Po Wigilii dzieci zaprezentowały się swoim rodzicom, odstawiając Jasełka. Tego dnia  odwiedziła nas  Pani Dyrektor, by wszystkim dzieciom i ich rodzicom złożyć życzenia zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. W tak szczególnym dniu nie mogło zabraknąć prezentów. Wszystkie dzieci otrzymały piękne zabawki, którymi będą mogły się bawić przez cały rok.

Zdjęcia dostępne w galerii!!!