Listopadowe uroczystości - wspomnienia!!!

W piątek 21 listopada 2014r , w naszym Przedszkolu swoje święto obchodziła  uwielbiana przez wszystkie maluchy postać, bohater wielu bajek i opowiadań – Pluszowy Miś.   Dzieci, wybierając się rano do przedszkola, nie zapomniały o zabraniu ze sobą gości honorowych – swoich ulubionych pluszaków.                                                                   Uroczysty dzień rozpoczął się od poznania historii pluszowego misia. Kolejnym punktem uroczystości były zabawy i różnego rodzaju konkursy, np.: „Rozpoznaj, którego misia przedstawia rysunek”, „Kto szybciej zliże słodki miód z talerzyka” itd. Uwiecznieniem tego Święta był tort upieczony przez mamę jednego z wychowanków.

Natomiast w piątek  28 listopada 2014r odbyła się w naszym przedszkolu zabawa andrzejkowa. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Dzieci odwiedziły Wróżki, które wprowadziły tajemniczą atmosferę. Była to impreza w magicznym nastroju, gdzie oprócz dobrej zabawy z pomocą pań odbywały się wróżby, które przepowiadały przyszłość. Nasze Andrzejki były pełne radości, swobody
i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni.

Zdjęcia dostępne w galerii!!! Zapraszam do oglądania!!!